PREOKRET I POBEDA OMLADINACA

Danas su odigrane utakmice sedmog kola Kvalitetne lige Srbije za omladince i kadete. Omladinci su, iako su gubili posle prvog poluvremena, uspeli u nastavku, za samo dva minuta (49. i 51.) da naprave preokret i stignu do pobede protiv Novog Pazara (2:1). Prvo je Milosavljević, posle sjajne asistencije Stojanovića, uspeo da poravna na 1:1. Potom je sav posao završio Stojanović i golom krunisao sjajnu partiju.

Kadeti su izgubili sa 3:0 od Spartaka. Iako su u većem delu bili bolji rival, nisu uspeli da zatresu mrežu gostiju iz Subotice.

-Imali su šanse Trajaković, Ivezić, Skočajić, pretili smo konstantno i činilo se da je samo pitanje trenutka kada će bar jedna lopta završiti u mreži Spartaka. Primili smo potom evro – gol sa 30 metara i počeli da srljamo iz greške u grešku, što su gosti znali da iskoriste – ističe trener Ivan Babić.

U osmom kolu omladinci gostuju beogradskom IMT – u, a kadeti kraljevačkoj Slogi.