PORAZ U SURDULICI

Partija koja će brzo biti zaboravljena, jer u Surdulici naš tim nije bio ni na približnom nivou u odnosu na iskazane ambicije pred izlazak na megdan Radniku. Tek jedan šut u okvir gola, plus jedan ka golu, na kraju poraz. Domaćin motivisaniji, konkretniji, a odluka je pala već u devetom minutu posle evro – gola Radulovića.  Zatresao je, doduše, Čečarić mrežu Surduličana u 26. minutu, ali gol nije priznat, jer je utvrđeno da je lopta u začetku akcije izašla u aut.

U drugom poluvremenu, tačnije u 62. minutu sreća je bila naš saveznik, pošto je Makarić pogodio prečku. Tek u finišu pokušali smo da se približimo golu Radnika, ali nije bilo prave ideje u završnici akcija, a ni udarca ka golu i ostalo je 1:0.