PORAZ OMLADINACA U PRVOJ FINALNOJ UTAKMICI

U prvoj utakmici finala baraža za plasman u Kvalitetnu ligu Srbije apsolutno zaslužena pobeda Trayala – 3:0! Krenuli su naši momci dobro, već u sedmom minutu Skočajić je imao idealnu priliku, ali je šutirao preko gola. Uzvratili su gosti u ovoj utakmici. Pometnju u našoj odbrani znalački je iskoristio Simić i doveo svoj tim u vođstvo u 17. minutu. Imali su Gumari sedam minuta kasnije zicer, ali odlično je intervenisao Balević. Ekspresno, na suprotnoj strani terena Staković je mogao da anulira Trayalovo vođstvo, ali lopta je fijuknula iznad gola. Usledila je kazna tri minuta kasnije (28.) kada je Dobrosavljević odlično naciljao i morao je Balević još jednom da vadi loptu iz mreže. Nije to bio kraj uzbuđenjima u prvom poluvremenu. U 33. minutu Jovanović je uzdrmao stativu gola Gumara, a „odbitak“ Skočajić nije uspeo da pretvori u gol.

Posle šanse u 53. minutu, kada je Skočajić još jednom bio neprecizan, zapretio je na na drugoj strani Simić, a potom nije bilo uzbuđenja do samog finiša. Umešno su fudbaleri Trayala amortizovali svaki pokušaj napada, a u nadoknadi vremena uspeli preko Ilića da stignu do kapitalnih 3:0.

Revanš je u subotu, od 17:30 časova, na terenu SC Borac u Bivolju.