PIONIRI ŠAMPIONI!

Prvaci Regiona Istočne Srbije su Napretkovi pioniri!!! U uzbudljivoj revanš utakmici finala baraža, posle preokreta, slavili su puleni trenera Josipa Projića sa 3:1 nad niškim Radničkim! Poveli su gosti u 13. minutu preko Dinića, posle asistencije sjajnog Trailovića, koji je bio konstantna opasnost po našu odbranu. Posle prekida, u poslednjim trenucima prvog poluvremena Sapundžić je poravnao na 1:1, nagoveštavajući uzbudljivo drugo poluvreme. Krenuli su naši momci u ofanzivu odmah po povratku u svlačionicu, bilo je uzbudljivo u dva navrata, ali nije bilo gola do 57. minuta, kada je kapiten Sebić podigao na 2:1. Evidentna je bila želja kod naših igrača da pitanje šampiona reše bez izvođenja penala i, u dubokoj nadoknadi vremena, bukvalno u poslednjim trenucima utakmice, Tošić je postavio konačnih 3:1 za veliko slavlje u našem taboru!

Medalje i pehar šampionu uručio je, ispred FS RIS – a, Jovan Marjanović. A, već za vikend očekuje nas završni turnir četiri prvaka regiona u Beogradu. Već je poznato, 1. juna, u polufinalu igramo sa Partizanom, prvakom FS Beograd. Pobednici polufinala u nedelju igraju za titulu prvaka Srbije.