POKLONILI POBEDU

Povoljan rezultat posle prvih 45 minuta nije bio dovoljan za zadovoljavajući konačan epilog…

-Videli smo dosta kvalitetno prvo poluvreme. Poveli smo vrlo brzo, stvorili dosta šansi i verovatno bi i dobili utakmicu da je Kočić pogodio kod 1:1, kada mu je Kahriman odbranio. Nedostajala su nam tri veoma važna igrača u odbrani, oba štopera, Kerkez i Mršić i desni bek Stefan Jovanović, odrazilo se to, ali nije presudilo utakmicu, već smo sami poklonili pobedu. Imali smo vođstvo od 2:1 na poluvremenu, bilo je još situacija koje smo morali bolje da rešimo – istakao je u osvrtu na prvi deo komšijskog derbija na Čairu trener Milan Đuričić.

Za očekivati je bilo da će domaći dati sve od sebe da naprave preokret, ali se isti tako očekivalo da Čarapani sačuvaju stečeni kapital, ili bar ne izgube.

-Radnički je u drugom poluvremenu promenio formaciju, ali nije nas to poremetilo. Bili smo uspavani, a situaciju kod prekida, pre drugog gola neću da komentarišem, elementarna kultura mi to ne dozvoljava – zaključio je šef Napretkove struke.

Pouke treba izvući ekspresno, jer nova prvenstvena runda je već u petak, kada pod Bagdalu stiže kragujevački Radnički.