ZVEZDA OPRAVDALA ULOGU FAVORITA POD BAGDALOM

Bilo je jasno ko je favorit i pre utakmice, posebno jer su na gostovanju u Novom Sadu iz takmičarskog pogona zbog povreda ispali Nikola Marinković i Filip Jović. Odnos snaga na terenu nije promenila ni činjenica da je i Crvena zvezda na teren izašla sa podmlađenim timom, jer njeni „bonusi“ su najbolje što Srbija ima, kako je objasnio naš trener Stefanović, i utakmicu u Kruševcu su videli kao sjajnu priliku za dokazivanje.

Poveli su gosti već u osmom minutu preko mladog Nikole Kneževića, koji se ne tako davno kalio i u našem Klubu. Uspešno je potom golman Savić uspevao da osujeti Zvezdine napadače, a onda su u finišu prvog poluvremena viđena još dva gola, Sremčevića i Kataia i bilo je jasno da je pitanje pobednika rešeno.

Pokušavali su naši momci u nastavku utakmice da stignu do bar počasnog pogotka, ali umešno je dejstvovala odbrana gostiju i mreža mladog Guteše je mirovala do kraja, dok je na suprotnoj strani pogodio još jednom Sremčević, za konačnih – 0:4.