U DVOMEČU SA LUČANCIMA SAMO BOD

Danas je na programu bilo četvrto kolo Kvalitetne lige Srbije, a pod Bagdalom je gostovala Mladost iz Lučana. U prvom poluvremenu duela omladinaca mreže su mirovale, a u nastavku su viđena čak četiri gola. Zlatanović je doveo Mladost u vođstvo, a izjednačio je sa bele tačke, samo tri minuta kasnije (52.) Milićević. Preokret je viđen u 66. minutu posle gola Petrovića, ali stigli su gosti u poslednjim trenucima utakmice do boda. Veličković je bio brži od sudijske pištaljke i obezbedio svom timu bod – 2:2.

Kadeti su u uvodnim minutima prokockali dve kolosalne prilike, a kazna je usledila iz prvog šuta gostiju na naš gol. Strelac je u 16. minutu bio Mitrović. Imao je Trajković u finišu prvog poluvremena idealnu priliku da uspostavi rezultatsku ravnotežu, ali nije realizovao jedanaesterac. Marinković je u 54. minutu duplirao vođstvo Mladosti, Mitrović se u 71. još jednom upisao u listu strelaca, sada sa bele tačke, a Skočajić je u finišu samo ublažio poraz – 1:3.