NEVEROVATNO!

Počelo je kao u najsmelijim snovima, završilo se kao noćna mora!? Već posle šest minuta imali smo vođstvo od 2:0 i igrača više. Nakon faula nad Matićem isključen je Jamkam, a slobodan udarac majstorski je izveo Krstić za erupciju oduševljenja u taboru Čarapana! Samo tri minuta kasnije, posle asistencije Matića, Bastajić je efektno pogodio i duplirao prednost, ali nepunih pet minuta potom, morao u svlačionicu. Povlačio ga je Aksentijević, a u želji da mu se otrgne, pogodio je defanzivca domaćih laktom i posle provere u VAR sobi – „pocrveneo“.

Krenule su Nišlije u ofanzivu i u 28. minutu, posle centaršuta sa leve strane Marjanović je matirao Petrića, prvi put. Imao je Radnički priliku za poravnanje u 44. minutu, uspeo je, ipak Petrić da sačuva mrežu. Na suprotnoj strani, u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, mogao je Mićin da ugasi elan domaćih, ali pogodio je stativu.

I drugi i treći gol primili smo posle prekida. Naš doskorašnji kapiten Marjanović je u 55. minutu izjednačio posle kornera, Štulić u 81. doneo Radničkom sva tri boda. Neverovatno!