SREĆA SAVEZNIK VOJVODINE

U prvom susretu dvomeča sa Vojvodinom, omladinci su poraženi – 1:3, a činilo se, nikad lakše neće doći do pobede. Gosti su poveli, strelac je bio Gagić u 35. minutu, a na izjednačenje se čekalo do 74. minuta kada je Petrović uspostavio rezultatsku ravnotežu. Totalna ofanziva pulena trenera Nikolića mogla je da urodi sa bar još četiri pogotka, dva puta nisu domaći pogodili prazan gol, a dva puta su uzdrmali prečku. I onda neverovatan finiš Novosađana, u poslednja dva minuta utakmice dali su dva gola i odneli sva tri boda.

Kadeti Voše su bili favoriti, ali srčano su se borili momci trenera Babića, nije ih pokolebalo brzo vođstvo rivala, Jovanović je pogodio već u devetom minutu i u 38. stigli su do izjednačenja. Evro – gol iz slobodonog udarca sa 25 metara postigao je Trajković – 1:1 i bio je to konačan ishod meča.