PRVI TEST U KRAGUJEVCU

Napredak je danas, u kombinovanom sastavu izgubio od Radničkog 1923 u Kragujevcu sa 2:1. Jedini gol za naš tim postigao je Đorđe Jovanović.

-Od prvotimaca su igrali samo Đorđe Jovanović, Krstić, Rašković i Ćuković, u drugom poluvremenu i Bačanin. Cilj je bio da proverimo igrače koji su na probi i  one koji su jesenas imali manju minutažu. Prvo poluvreme je bilo korektno, drugo nešto slabije, ali sve u svemu ova utakmica nam je poslužila da se bolje uverimo u mogućnosti svih koji su nastupili. Imamo, naravno, u vidu i da je ovaj tim prvi put zaigrao zajedno, a svi će šansu dobiti i u četvrtak, kada dočekujemo Timok iz Zaječara – ističe šef stručnog štaba Ivan Stefanović.

Tokom naredne nedelje očekuju se i pojačanja, a plan je da se igrački kadar kompletira do odlaska na drugi deo priprema, koji će biti obavljen u Antaliji, u Turskoj.