PORAZI OMLADINACA I KADETA NA STARTU

Na prolećnoj premijeri u Kvalitetnoj ligi Srbije omladinci i kadeti su ugostili Crvenu zvezdu, koja je opravdala ulogu favorita i odnela iz Kruševca bodove u oba susreta.

Omladinci su bili ravnopravan rival u prvom poluvremenu, ali nije bilo izglednijih šansi u prvih pola sata, a onda se Milićević našao u prilici da matira golmana gostiju. Nije uspeo i usledila je kazna u finišu prvog dela, Crvena zvezda je stigla do vođstva. Vrlo brzo ukazala se situacija za poravnanje, međutim, pošto je pokušao da prihvati odbijenu loptu i sprovede je u mrežu, Petrović je oboren sa leđa, ali sudija Đokić je ostao nem!? U nastavku, ostali su domaći bez isključenog Jevtića i usledio je ubedljiv poraz – 0:5.

Kadeti su kapitulirali vrlo brzo, već posle pet minuta Crvena zvezda je imala dva gola prednosti. Na kraju – 1:6, a strelac za Napredak je bio Trajković.

U sledećem kolu obe selekcije gostuju Mladosti.