POBEDA U LUČANIMA ZA MIRAN FINIŠ

U drugom kolu plej – auta pun pogodak u Lučanima. Za tri boda pobrinuo se Đorđe Jovanović efektnim golom u 82. minutu, Mladost – Napredak 0:1!

U uvodnom delu utakmice naši momci su diktirali tempo, imali daleko veći posed, ali nije bilo većih uzbuđenja pred Stamenkovićevim golom, izuzimajući pokušaj Putinčanina u 16. minutu.  Na suprotnoj strani, posle polovine prvog poluvremena oslobodili su se domaći pritiska i najbliži vođstvu bili u 29. minutu, kada je Petrić uspeo da osujeti Jojića.

Kontrolisao je Napredak situaciju na terenu do kraja, a u 82. minutu, posle dugog pasa, Čečarić je spustio loptu Đorđu Jovanoviću, sevnula je „levica“ sa ivice šesnaesterca i golman Lučanaca Stamenković je bio nemoćan!

Posle ovog trijumfa Napredak je na čelu tabele plej – auta sa 37 bodova, koliko ima i Kolubara. Do kraja je ostalo još pet rundi, ali već je izvesno da će se Super liga i od leta igrati u Kruševcu!