PIROVA POBEDA OMLADINACA, PORAZ PIONIRA

Dobro su puleni trenera Bogdanovića otvorili utakmicu, poveli preko Đorđevića u 23. minutu, da bi na isteku pola sata igre Gajić podigao na 2:0. Činilo se u tom trenutku da će drugo poluvreme doneti neizvesnost oko putnika u viši rang. Međutim, već posle pet minuta igre u nastavku, Mihajlović je skrivio penal, a napadač Trayala Dobrosavljević je bio precizan sa bele tačke i prepolovio „minus“. Gol Gumara kao da je demoralisao naše igrače i do kraja nije bilo promene rezultata. Domaći fudbaleri su znalački čuvali stečeno u prvoj finalnoj utakmici i posle svega zasluženo izborili plasman u Kvalitetnu ligu Srbije.

Pioniri su eliminisani u polufinalu završnog turnira za prvaka Srbije. Partizan je u ovom trenutku bolji i boriće se sa Vojvodinom za šampionski pehar. U prvom poluvremenu crno – beli su stekli prednost od 2:0, a u finišu utakmice stigli do više nego ubedljivih 8:0.