PIONIRI PET U METU

U 10. kolu Kvalitetne lige Srbije omladinci su izgubili od Čukaričkog na Banovom brdu sa 2:1. Odigrali su momci trenera Vidojevića veoma dobru utakmicu, imali bod u džepu sve do 86. minuta, stvorili dosta izglednih prilika za mnogo povoljniji rezultat. Na kraju su, ipak morali da pruže ruku i čestitaju domaćinu. Strelac za nas je bio Milićević. u 75. minutu. Kadeti su, protiv istog rivala, koji je lider, poraženi sa 5:1, a strelac za Čarapne je bio Stanojčić u 58. minutu.

U 10. kolu Prve lige Regiona Istočne Srbije pioniri su bili na visini zadatka na gostovanju kod Jagodine i slavili sa 5:3. Strelci za ekipu trenera Kojičića su bili: Sebić (dva), Mijajlović (dva) i Miljković. Petlići su izgubili od Jagodine sa 2:0.