PETI TRIJUMF U NIZU

Iako je trener Đuričić najavio da će biti zadovoljan i remijem, usledio je u Senti, protiv TSC – a, pun pogodak i peti uzastopni trijumf! Posle pola sata igre, tokom kojih nije bilo značajnijih dešavanja i uzbuđenja, posle dobre asistencije Lukića, uspeo je Milićević da matira Ostojića i donese prednost domaćinu. Mogao je Napredak do izjednačenja u finišu prvog poluvremena, šansu je propustio Marinković…

U nastavku, mnogo bolje izdanje Čarapana, već posle dva minuta igre Tomić je odlično tukao, a golman Filipović još bolje intervenisao i uspeo da skrene loptu u korner. Stigli su Kruševljani do poravnanja u 61. minutu, preko Bačanina, koji je majstorski reagovao na Čečarićevu asistenciju i postigao evro – gol. Samo šest minuta kasnije, Melunović je sjajno prihvatio jednu dubinsku loptu, oslobodio se čuvara i nije bilo spasa golmanu TSC –a.

Pobedu je “potpisao” Bačanin u 77. minutu, pošto ga je lepo poslužio Ćuković – 1:3. Do kraja, domaći su, u 85. minutu, pogodili stativu, a uspeo je Filipović, na suprotnoj strani, da amortizuje Melunovićev udarac u finišu i skrene loptu u korner…

-TSC ne može ni gore, ni dole na tabeli i znali smo da domaćinu motivacija neće biti na najvišem nivou, za razliku od nas, jer i dalje se borimo za opstanak i potrebne su nam još dve pobede. Nema puno vremena za radovanje, već u utorak nas čeka novi težak ispit, protiv Čukaričkog na domaćem terenu – istakao je posle utakmice u Senti trener Đuričić.