OPROŠTAJ OD KUPA

Imajući u vidu rang takmičenja, bez obzira što je više puta potvrđeno da su u Kupu iznenađenja itekako moguća, bili smo u Vršcu favoriti, ali nismo iskoristili priliku da se plasiramo u četvrtfinale. Od početka do kraja utakmice Vršac je bio konkretniji i bolji. Nije bilo golova u prvom delu utakmice, šansi jeste, ali samo pred našim golom.

U nastavku smo krenuli nešto ofanzivnije, golman domaćih Andrijanić je uspeo da odbrani udarac Đorđa Jovanovića u 50. minutu, a onda je usledila kazna. U 66. minutu Todorović je uspešno prošao po desnoj strani, centrirao, a Milivojević zakucao loptu u mrežu za konačnih 1:0. Imali smo u samom finišu priliku da izborimo makar penale, međutim, posle slobodnog udarca Zličića sa 17 metara lopta je završila na stativi, a mi se za ovu godinu oprostili od Kupa.