KRAJ SERIJE

Na krovu TC Stadion, dva različita poluvremena. Krenuli su Zmajevi od starta silovito, odmah počeli da vrše pritisak na Napretkovu odbranu koja je u tom periodu delovala prilično konfuzno. Već u petom minutu, posle prekida, Milović je uzdrmao prečku Ostojićevog gola. Imali su Čarapani potom kolosalnu šansu preko Kočića, ali sa ivice peterca tukao je pored gola.

Domaći su poveli sa bele tačke. Purtić je bio siguran egzekutor u 23. minutu. Silno motivisani, momci trenera Rogana su nastavili sa atacima i u intervalu od 34. do 39. minuta još dva puta matirali Napretkovog golmana. Prvo Stojčev, koji je bio konstantno opasan, pa i Janković. I na isteku prvog poluvremena na semaforu je stajalo 3:0!

Rezultatski, drugo poluvreme je pripalo Čarapanima. U 62. minutu Marinković je smanjio na 3:1, potom Stojčev ugasio svaku nadu i u 76. minutu podigao na 4:1, da bi u finišu, Bačanin postavio konačnih – 4:2.

U pretposlednjoj prvenstvenoj rundi dočekujemo Mladost iz Lučana. Utakmica se igra u petak, od 16 časova.