HRAM POD BAGDALOM NEOSVOJIV

Nije u prvom poluvremenu išlo kako su Čarapani želeli, a konstatovao je trener Đuričić posle utakmice i – igralo se na pogrešan način, dugim loptama na Kunića. Tek izuzimajući pokušaj Đorđa Jovanovića iz 15. minuta i dve šanse Kunića u finišu, prvo je pogodio stativu, potom šutirao pored gola, ništa se značajno nije dešavalo na terenu. Što se igre tiče, jer u 13. minutu se povredio Kočić i morao van igre, ali i u bolnicu.

U nastavku, uz silnu podršku navijača, zaigrali su domaći mnogo bolje i u 57. minutu kapitulirao je Radnik: sjajno je Stevanović prošao i ubacio loptu pred gol, a Đorđe Jovanović je postigao treći gol i, ispostavilo se – obezbedio pobedu.

Bilo je šansi do kraja i za ubedljiviji trijumf, pretili su Krstić, još jednom Đorđe Jovanović, pa drugi Jovanović – Stefan. Ostalo je, ipak 1:0 za nova, velika tri boda. A, ostao je i hram pod Bagdalom neosvojici bastion!