BASTAJIĆ: OVAJ TRIJUMF JE VIŠE OD POBEDE

Kao i uvek, zanimljivo je bilo u duelu sa komišijama sa Čaira. I neizvesno, ovom prilikom do 65. minuta, kada je Bastajić manirom pravog majstora matirao Rosića i podigao na, ispostavilo se konačnih 2:0.

-Bilo je prilika i u prvom poluvremenu da stignemo do vođstva. Dogovorili smo se u svlačionici potom da nastavimo u istom ritmu i na vreme postigli prvi gol. Kada su Nišlije pomislile, pošto je Putinčanin isključen, da će biti egal, dali smo i drugi gol i otklonili sve dileme. I tako se pomerismo sa mrtve tačke. Mnogo je značajna ova pobeda, bez primljenog, uz dva postignuta gola, protiv Radničkog, čvrstog protivnika sa dobrim trenerom, koji zna kako da namesti i motiviše ekipu. Imajući sve ovo u vidu, ali i lošu prethodnu seriju, ovaj trijumf je više od pobede –  ističe Nebojša Bastajić.

Posle utakmice sa Radničkim ekipa je dobila dan odmora, a već sutra počinju pripreme za gostovanje Mladosti GAT u Novom Sadu.