REVIJA GOLOVA U PRVOM POLUVREMENU

U prijateljskom odmeravanju snaga sa prvoligašem Dubočicom naša ekipa je upisala ubedljivu pobedu – 4:0. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu, a dvostruki strelac je bio Đorđe Jovanović, u šestom i 10. minutu, na asistencije Jovića. U 16. minutu Stoiljković je dobro ispratio centaršut Vukajlovića i podigao na 3:0. Posle greške odbrane gostiju u listu strelaca, u 38. minutu, se upisao i Stanojlović.

U nastavku, treneri Gaćinović i Čelar su zamenili kompletne postave, a promene rezultata nije bilo.

Za naš tim u prvom poluvremenu su nastupali: Bajić, S.Jovanović, Stevanović, J.Marinković, Vukajlović, Jović, Krstić, Zličić, Đ.Jovanović, Stoiljković i Stanojlović. U drugom poluvremenu na teren su izašli: Savić, Parađina, Ristić, Mršić, N.Marinković, Ljubomirac, Babić, Blagojević, Tomić, Nenadović i Ma.Bojović.