RAKEZIĆ I MIŠIĆ NOVI STIPENDISTI

Za dvojicu igrača iz kadetske ekipe, koja se u ovoj sezoni bori za plasman u Kvalitetnu ligu Srbije, danas je bio poseban dan, a naš Klub je još jednom dokazao da podjednaku pažnju, kao prvotimcima, poklanja i igračima iz mlađih selekcija i misli na svoju mladost. Za odlične partije i doprinos dobrim rezultatima stipendijskim ugovorima nagrađeni su Mihajlo Mišić, rođen 2009. i godinu dana mlađi Ognjen Rakezić.

Mihajlo Mišić, za koga trener Projić kaže da je na terenu neumorna radilica, je u aktuelnom prvenstvu postigao 11 golova. Defanzivac Ognjen Rakezić je, takođe, izuzetno značajna karika u ekipi. Od 25 utakmica, samo na dve nije imalo maksimalnu minutažu, a postigao je i jedan gol.

Čestitajući novim stipendistima, ali i njihovim roditeljima, sportski direktor Nenad Mirosavljević je poručio:

-Ovo je prvi značajan korak koji ste napravili, podstrek da nastavite marljivo da radite i da se iz dana u dan trudite da napredujete još više, jer cilj treba da vam bude prvi tim Napretka.