PUNE MREŽE NA MARAKANI

Sreda je bila rezervisana za utakmice mlađih selekcija. Pioniri su u drugom kolu Prve lige RIS, u gradskom derbiju odigrali nerešeno – 1:1 sa Trajalom. Omladinci i kadeti su gostovali na Marakani, kod Crvene zvezde u okviru trećeg kola Kvalitetne lige Srbije. Domaćin je opravdao ulogu u oba meča. Poveli su naši omladinci golom Labana, a do odlaska na odmor Zvezda je uspela da izjednači, iz penala. U nastavku, Beograđani su pogodili još tri puta i slavili sa 4:1. I kadeti su se dobro držali u prvom poluvremenu, domaćin je imao minimalnu prednost, ali raspucao se u nastavku i još šest puta zatresao Napretkovu mrežu za konačnih 7:0.

Za vikend, pioniri i petlići gostuju Šampionu u Leskovcu, dok omladinci i kadeti dočekuju Mladost.