PORAZ KADETA U DERBIJU

Utisak je bolji nego rezultat, ali je na kraju lider Trayal upisao tri boda. Za razliku od jesenjeg derbija, kada su Gumari bili bolji, danas je dominirala naša ekipa, stvorila više šansi, ali je u nekoliko navrata, u situacijama „jedan na jedan“ golman Trayala Marković spasio svoj tim.

Poveli su Gumari u uvodnim minutima preko Marjanovića, a izjednačio je u finišu prvog poluvremena Jovanović. Na kraju, u samom finišu, posle jednog prekida, pobedonosni gol je postigao Mihajlović, Napredak – Trayal 1:2. Na tabeli je poredak ostao isti, i dalje smo na četvrtom mestu.

Nastavljena je sezona za mlađe pionire i petliće u Gradskoj ligi. Pioniri su danas pobedili Trstenik sa 3:1, golovima Marinkovića, Cvetanovića i Milojkovića. Mlađi petlići su izgubili od Knez Lazara sa 1:0.