POBEDA U SURDULICI

Prvi put posle četiri godine doneli smo sva tri boda iz Surdulice i napravili mali, ali značajan korak napred na tabeli. Stigli su puleni trenera Gaćinovića do vođstva u 30. minutu: Zličić je asistirao sa leve strane, a iz teške situacije Đorđe Jovanović zakucao glavom loptu u mrežu domaćih. Bio je to i konačan ishod prvog poluvremena.

Izdržali su naši momci pritisak Radnika u prvih sedam minuta u nastavku, pa uspeli da prebace težište igre na suprotnu stranu. Posle prekida u 54. minutu Zličić je ubacio loptu pred gol domaćih, koji su uspeli da se odbrane, za kratko. Stigla je lopta do Vukajlovića, koji je dijagonalom „spojio“ sa golom Đekovića, a naš mladi reprezentativac u maniru rasnog napadača matirao Ranđelovića..

Nisu se Surduličani mirili sa porazom i Duronjić je uspeo da prepolovi zaostatak u 67. minutu – 1:2 i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat. Bilo je do kraja šansi na obe strane, a naš golman Savić je sa nekoliko odličnih intervencija u finišu – odbranio pobedu.