POBEDA OMLADINACA, REMI KADETA

Omladinci su i danas opravdali ulogu favorita i sa 3:0 pobedili na domaćem terenu OFK Sinđelić iz Niša. Strelci su bili Viktor Petrović, Mateja Gajić i Andrej Smiljković. Puleni trenera Milana Nikolića i dalje čvrsto drže prvo mesto sa 22 boda, ali ih u stopu prati Dubočica, koja ima tri  boda manje, ali i utakmicu manje. Na trećem mestu je niški Radnički, takođe sa 19 bodova, kao i Dubočica, ali Nišlije imaju utakmicu više od Leskovčana.

U jednom od derbija kola kadeti su danas, kao domaćini, remizirali – 1:1 sa ekipom Budućnosti iz Popovca. Gol za naš tim postigao je Ilija Todorović u 88. minutu, ali su gosti uspeli da izjednače u petom minutu nadoknade vremena. U drugom derbiju niški Real je u gostima pobedio Jagodinu sa 2:1 i preuzeo vođstvo na tabeli sa 21 bodom, Jagodina je ostala na 18, a mi i Budućnost iz Popovca imamo po 17.