NEOČEKIVAN, ALI ZASLUŽEN PORAZ

Očekivala se pobeda, ali prema prikazanom na terenu, posebno u prvom poluvremenu, objektivno nismo je ni zaslužili. Kragujevčani su dominirali od početka, a najbolju ocenu igre dali su razočarani navijači, koji su u finišu prvog poluvremena, pošto su gosti pogodili prečku, aplauzom nagradili fudbalere kragujevačkog superligaša! Imali smo sreće pa nam se ni jednom nije zatresla mreža u prvom delu utakmice, imali u poslednjoj trećini ove faze utakmice i dve dobre prilike da stignemo do vođstva, ali i gol teško da bi promenio razočaravajući utisak.

U nastavku smo bili agilniji, Đeković je posle prekida bio za malo neprecizan u 49. minutu, a onda su gosti golom u 55. minutu potvrdili da su došli po sva tri boda. Samo 12 minuta kasnije na semaforu je zasvetlelo 0:2. Usledila je potom naša totalna ofanziva koja je rezultirala golom Bastajića. Bilo je u stihijskim napadima u finišu šansi i za izjednačenje, ali nije golman gostiju Leković dozvolio da se njegova mreža ponovo zatrese, a u poslednjim trenucima utakmice primili smo i treći gol…