KOBNO OPUŠTANJE

Samokritičan je posle utakmice bio šef stručnog štaba Dragan Perišić, konstatujući da je ekipa bila daleko ispod neophodnog energetskog nivoa i da je to njegova krivica. Očigledno, posle pobede u Lučanima usledilo je opuštanje, koje je bilo kobno i daleko motivisaniji Radnik je odneo sva tri boda iz Kruševca, a težeg poraza spasio nas je golman Savić, koji je u nekoliko navrata odlično intervenisao.

Posle prvog poluvremena za zaborav, ništa se značajno nije dešavalo do 75. minuta, kada je posle asistencije Kneževića Bastajić za malo tukao iznad gola. Pokušao je i u 83. minutu da iznenadi golmana gostiju, neuspešno…

Na suprotnoj strani Surduličani su bili blizu vođstva u finišu prvog dela, kada je Savić uspeo da sačuva mrežu ispred Lazića, potom i Subotića. Opasno su gosti zapretili u 83. minutu, ponovo se istakao Savić, na kraju, nemoćan je bio u poslednjim trenucima utakmice, pogodio je Radulović za konačnih – 0:1.