KOBAN KORNER

Domaćin je učinio sve što je mogao da obezbedi koliko – toliko normalne uslove za igru, ali očigledno nije bilo moguće i najlogičnije je bilo da se utakmica odloži. Nije tako mislio sudija Milan Mitić i igralo se na terenu, koji je podsećao na kaljavi bazen i jasno da fudbala nije ni bilo…

Odlučio je jedan detalj iz devetog minuta. Posle kornera Bakić se iskrao pažnji Napretkove odbrane i zakucao glavom loptu u mrežu – 1:0! Posle toga, domaći fudbaleri su se trudili da drže loptu što dalje od svog gola. Napredak je, posebno u nastavku imao inicijativu. Najbliži izjednačenju bio u 60. minutu, ali lopta je posle pokušaja Marjanovića ostala ukopana u blatu. Devet minuta kasnije pokušao je kapiten još jednom, ali lopta je odsela na mreži.