ISPUŠTENA POBEDA U 90 + 4

Bili smo nadomak treće pobede nad Kolubarom u ovoj sezoni i ispustili je u poslednjim trenucima utakmice. Kada se očekivao kraj, jedna nesmotrenost bila je dovoljna da Đokić poravna na 2:2…

Posle lepe akcije, koju su kreirali Stanković i Prijović, mrežu golmana Popovića zatresao je Čečarić u 18. minutu. Pokušao je Putinčanin da duplira prednost u 34. minutu iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali lopta je otišla, za malo, iznad gola.

Uspeli su domaći da stignu do izjednačenja u finišu prvog poluvremena: Ćosić je centrirao sa leve strane, a u želji da ga izblokira zakačio je Stanković loptu rukom. Istog trenutka sudija Ilić je pokazao na belu tačku, potom se odluka proveravala u VAR sobi, gledao je i Ilić snimak i ostao pri prvobitnoj odluci. Siguran je sa penala bio Đuranović – 1:1.

Do poslednjih 20 minuta ništa se posebno interesantno nije dešavalo, a onda se Matić našao u odličnoj prilici, međutim, osujetio ga je golman Popović. Revanširao mu se Matić u 78. minutu – 1:2. Prethodno je Bastajić bio u dobrom prodoru, srušio ga je kapiten domaćih Radovanović, a sudija Ilić je dosudio još jedan penal, sada u našu korist…