SKUPE GREŠKE U ODBRANI

Očekivala se partija nalik onoj protiv Partizana, međutim, „reprize“ nije bilo. Igrali smo na TSC areni sve vreme podređenu ulogu, primili dva gola posle neverovatnih grešaka…

Krenuli su silovito domaći od početka, Cvetković je u trećem minutu iz slobodnog udarca tukao preko gola, u 12. Đeković izblokirao Petrovića, koga je odlično proigrao Đakovac. Prvu ozbiljnu grešku naše odbrane TSC je pretvorio u vođstvo. Milosavljević je prihvatio loptu, prosledio je Ratkovu, koji je iskosa, sa leve strane naciljao odlično i na semeforu je zasvetlelo – 1:0. Samo tri minuta kasnije imao je Ljubomirac priliku da poravna rezultat, međutim, isprečila se stativa. I umesto izjednačenja, usledila je nova kazna. U 28. minutu novi kiks, poklon lopta za Jovanovića, koji je rutinski smešta u mrežu nemoćnog Petrića. Imali su domaći potom još dve dobre prilike, na suprotnoj strani, u finišu prvog poluvremena, posle dobrog prodora i centaršuta Bastajića, stigla je lopta do Ljubomirca, ali Petrović mu je zasmetao da uputi dobar šut…

U nastavku trener Đorđević je na teren poslao Čečarića i Matića, umesto Šarića i Kneževića, na isteku sata igre, umesto Ljubomirca i Stankovića zaigrali su Rosnup i Krstić, ušao je u igru i Mršić, umesto Bastajića u 77. minutu, ali sem nekoliko kornera, posle kojih je odbrana TSC – a uspešno intervenisala, ništa konkretno nismo uspeli da uradimo. Domaći su i dalje bili dominantni, imali loptu mnogo više u posedu, Vukić je u samom finišu imao čist zicer, ali odlično je intervenisao Petrić i ostalo je na TSC areni – 2:0.