ŠOKANTAN PORAZ POD BAGDALOM

U režiji tandema Luka Luković – Miloš Luković, a postigli su po dva gola, gosti su iz Kruševca zasluženo odneli sva tri boda. Krenulo je loše od početka, već u petom minutu zatresla se, posle centaršuta sa desne strane, Savićeva mreža,  a u 29. je na semaforu stajalo – 0:2.

U nastavku nešto agresivnija igra naše ekipe, ali ne i konkretnija. Uspešno su „traktoristi“ amortizovali napade rivala i čekali priliku da iz brze tranzicije ugroze ponovo Savića. Možda bi utakmica imala neizvesniji tok da je u 66. minutu dosuđen penal. Reklamirali su naši igrači igranje rukom nadomak gola Gordića, ali nije se oglasila pištaljka sudije Radakovića. A, samo četiri minuta kasnije, pošto je izbegao ofsajd zamku, Miloš Luković se ponovo upisao u listu strelaca. U 74. minutu precizan je bio, po drugi put i Luka Luković za konačnih 0:4.