REMI ZA KRAJ

U poslednjoj utakmici na pripremama u Sloveniji naša ekipa se sastala sa češkim Bohemiansom u Ptuju i odigrala nerešeno – 1:1. Utakmicu smo počeli u sledećem sastavu: Savić, Čubra, Bukorac, Miličić, Vukajlović, Jović, Tošeski, Stoiljković, Petković,  Bastajić, Obradović. U drugom poluvremenu na terenu su se pojavili i: Preković, Ostojić, Karaklajić, Marinković, Ignjatović, Bubanj, Marjanović, Milivojević, Ristić, Jović.

Golovi su viđeni na samom početku. Rival je poveo već u trećem minutu, a pet kasnije, posle dobrog prodora po desnoj strani, Stoiljković je odigrao povratnu za Obradovića, koji je poravnao na 1:1. Utakmica je do kraja imala takmičarski ritam, ali izglednijih šansu za gol nije bilo.

Sledi povratak u Kruševac. Ekipa će dobiti dva slobodna dana, a „generalku“ ćemo odigrati sa Radnikom iz Surdulice.