PORAZ KOJI MNOGO BOLI

Statistika svedoči da je Napredak u jučerašnjem duelu protiv Partizana, po svim parametrima, izuzimajući broj golova – bio bolji. Imali su puleni trenera Đorđevića veći posed, broj kornera, upućenih udaraca, stvorili više šansi…

-Sreća je, međutim, bila saveznik crno – belih. Iz jedne polušanse i maltene jedinog udarca ka našem golu stigli su do pobede. Zbog toga ovaj poraz mnogo boli. Ostao bi osećaj nezadovoljstva i da se utakmica završila 0:0. Dali smo zaista sve od sebe. U prvom poluvremenu u potpunosti potisnuli Partizan na njegovu polovinu, bili bolji i u nastavku – ističe naš levi bek Nikola Vukajlović.

Predstoji gostovanje TSC – u…

-Svaka utakmica do kraja za nas je veliko finale. Pokazali smo protiv Partizana da vredimo mnogo više od trenutnog plasmana. Daćemo sve od sebe da ponovimo ovu partiju u Bačkoj Topoli, ali i još dodatno popravimo neke detalje – naglašava Vukajlović.