KAD NEĆE…

U 16. kolu Kvalitetne lige Srbije omladinci su danas izgubili sa 2:1 od Radničkog 1923, trenutno trećeplasirane ekipe. Iako i dalje desetkovani brojnim povredama srčano su se borili momci na terenu, Kotlajić je u drugom poluvremenu ušao povređen, ali u nekoliko navrata lopta nije htela u gol, ili je čuvar gostujuće mreže Lešnjak fantastično intervenisao.

U jeku ofanzive naše ekipe i posle stopostotne šanse koju Milićević nije realizovao, usledio je kontranapad gostiju i Dimirijević je doveo Radnički 1923 u vođstvo u 53. minutu. Posle samo tri minuta gosti su poveli sa 2:0.  Nisu se, međutim, predavali domaći, posle nekoliko šansi Milićević je pogodio tek u finišu. U poslednjem minutu bio u prilici i da izjednači. U međuvremenu i Kotlajić je u dva navrata pretio, ali ostao je nesavladan Lešnjak i odneli su gosti sva tri boda.