BALEVIĆ SPUSTIO RAMPU

U prvoj kontrolnoj utakmici tokom letnjeg pripremnog perioda naši kadeti su danas poraženi – 1:2, na domaćem terenu, od Iskre iz Danilovgrada, prvaka Kadetske lige Crne Gore. Svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu, a strelac za naš tim je bio Oliver Jovanović

-Igrači su podelili po poluvreme, nastupilo je i nekoliko momaka koji su na probi i prvi utisak je da nas čeka još mnogo rada, kako bi spremni dočekali prvenstvo – ističe trener naše kadetske selekcije Dragan Đukić.

Gosti, koji su u svojoj postavi imali i nekoliko starijih igrača, su dominirali u nastavku, ali naš gol je u drugih 45 minuta čuvao novi profesionalac Lazar Balević i spustio rampu ispred svoje mreže, pa je na snazi ostao rezultat iz prvog dela utakmice.