UBEDLJIVE POBEDE OMLADINACA I KADETA

U derbiju petog kola Prve lige RIS omladinci su danas na domaćem terenu ubedljivo trijumfovali nad Vlasinom – 5:0! Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, po dva su postigli Vladimir Ristić i Aleksa Jovanović, a iz penala je pogodio Veljko Slavković. Puleni trenera Milana Nikolića, kao lideri na tabeli sa maksimalnih 15 bodova, u dosadašnjih pet kola postigli su 26 golova, a nisu primili ni jedan!!!

U šestom kolu, u subotu (15 časova), predstoji gostovanje kod Timočanina.

U petom kolu Prve lige RIS kadeti su danas ugostili Topličanin i pobedu obezbedili već posle prvog poluvremena. Mrežu gostiju „načeo“ je već u sedmom minutu Janko Kaplarević, a onda je u roku od deset minuta tri gola postigao Veljko Sebić. Do odlaska na odmor u listu strelaca su se upisali i Damjan Marinković i Ilija Karadžić za više nego ubedljivih 6:0. Do kraja je pogodio i Kosta Neneković i utakmica je završena rezultatom 7:0!!! Kadeti su trenutno drugi na tabeli sa 13 bodova, uz četiri pobede i jedan nerešen rezultat, iza Jagodine koja je u dosadašnjem delu prvenstva upisala sve pobede. Poput omladinaca i kadeti za sada nisu primili ni jedan gol, a postigli su 22!!!

U šestom kolu predstoji veliki derbi. U subotu (11 časova) gostuju momci trenera Josipa Projića kod lidera – Jagodine.