april 23, 2019 Omladinska škola

Omladinske selekcije 3 od 3

OMLADINCI: FK“RADNIČKI“-FK“NAPREDAK“ 1:5

Omladninci su ovog vikenda gostovali u Pirotu.Ekipa Radničkog iz Pirota se nalazi na sredini tabele ali ume da bude vrlo nezgodan protivnik.

Gosti si ušli motivisani i golom Kovačevićem u 4 minutu su otvorili utakmicu .Dominacija na terenu je bila na strani gostiju .U 26 minutu  odlično, akcijom i šutom sa 25 m Đorđević povećava na 0:2.Rašković ubrzo povećava vodstvo na 0:3.Sa tim rezultatom ekipe odlaze na odmor .

Drugo poluvremene  počelo je sa puno šansi sa strane gostiju  ali  u 59 minutu greškom gostujuće odbrane ,domaćin smanjuju na 1:3.Ali  goste ne remeti pogodak i golom Kovačeviće uvećavaju vodstvo na 1:4.zatim Pecić u 83 minutu postavlja konačan rezultat 1:5.

IZJAVA TRENERA  IVANA BABIĆA

Zadovaljan sam igrom  svoga time njihovim  zalaganjem .Momci od samog početka počeli sa agresivnom i dominatnim igrom što je ovog puta urodilo plodom .

Teren: Gradski stadon Pirot

Sudija: Stanković Branisal ,Babušnica

Strelac:,Kovačević  u 4’i 63 ’ minutu ,Đorđević 26 ’minutu ,Rašković 33 ’minutu ,Pecić

83 ’minutu (Napredak) , Lučiću 59’ minutu (Radnički)

Žuti kartoni: Kovačević,Đorđeviđ,Todorović.

Igrač utakmici:Đorđević Đorđe

FK“Napredak“:Milenković ,Rajković,Đorđević,Dimić,Todorović,Ristić,Stanojković

Pecić,Pavlović,Kovačević,Jovičić..

Igrači koji su sa klupe ušli u igru : Delić,Nešić, Blažić,Jakovljević,Adžić,Todorović.

KADETI: FK“RADNIČKI“PIROT-FK“NAPREDAK“ KRUŠEVAC O:4

Po lepom ali vetrovitom vremenu kadetska ekipa  je u Pirotu odigrala jednu odličnu utakmicu. Ekipa Radničkog je u sredini tabele i važi za veoma neugodnog domaćina. Od samog početka naši kadeti su krenuli agresivno i tako već u 4 minutu naterali na grešku Piroćance koji su posle loše reakcije odbrane i golmane sami smestili loptu u svoj gol . Imali su naši momci igru i stvarali  šanse da bi u 35. minutu Nikola Danilović posle loše intervencije golmana postigao gol. Na odmor se otišlo sa rezultatom od 2-0 za naše momke.

U drugom poluvremenu se na terenu videoo samo jedan tim naša ekipa je u potpunosti držala kontrolu nad utakmicom i u 57 minutu posle odlične akcije Aleksa Vasilijević postiže i treći gol za naš tim. Isti igrač svojim drugim golom u 70 minutu dovodi Napredak u vođstvo od 4-0 u nastavku je bilo još dobrih prilika koje na žalost nismo iskoristili.Tako da je utakmica završena rezultatom 0-4 za naše kadete.

IZJAVA TRENERA: Saša Milosavljević

Znali smo da je Pirot veoma nezgodan domaćin, i zato smo morali da igramo vrlo agresivno i da im ne dozvolimo da imaju posed lopte,od samog početka smo izvršili visoki presing .I već na početku utakmice smo ih naterali na grešku i poveli veoma rano što nam je i bio cilj kako bi otvorili utakmicu što ranije i preuzeli inicijativu. Odradili smo odličan posao u sredini terena i nismo im dozvolili da igraju, igrali smo disciplinovano i požrtvano. Drugo poluvreme je bilo jedno od najboljih od kada vodim ovu decu bukvalno se igralo ne jednoj polovini, pustio sam svu decu u drugom poluvremenu koja su maksimalno odradila svoj posao i to me veoma raduje. Veoma sam zadovoljan formom,pristupom i zalaganjem moje ekipe, nadam se da ćemo ovaj kontinuitet dobre igre da se nastavi na čemu ćemo i da radimo kako bi zadržali dobru formu za naredne mečeve koji nam dolaze....

Teren: Gradski stadion -Pirot

Sudija: Ćirić Marko ,Pirot

Igrač utakmice:Aleksa Vasiljijević

Žuti kartoni: Nema

FK“NAPREDAK:BrkićTemaj,Vulić,Milosavljević,Đeković ,Pavlović,Marković M.,Danilović ,Vasiljevijević,B.Milosavljević,Jovanović.

U igru su ušli :Marković,Mario ,Mitrović,Milenković,Milisavljević,Jovanović,Veličković.

PIONIRI :FK“TIMOČANIN“1921 –FK“NAPREDAK“ 1:2