април 23, 2019 Omladinska škola

Омладинске селекције 3 од 3

ОМЛАДИНЦИ: ФК“РАДНИЧКИ“-ФК“НАПРЕДАК“ 1:5

Омладнинци су овог викенда гостовали у Пироту.Екипа Радничког из Пирота се налази на средини табеле али уме да буде врло незгодан противник.

Гости си ушли мотивисани и голом Ковачевићем у 4 минуту су отворили утакмицу .Доминација на терену је била на страни гостију .У 26 минуту  одлично, акцијом и шутом са 25 м Ђорђевић повећава на 0:2.Рашковић убрзо повећава водство на 0:3.Са тим резултатом екипе одлазе на одмор .

Друго полувремене  почело је са пуно шанси са стране гостију  али  у 59 минуту грешком гостујуће одбране ,домаћин смањују на 1:3.Али  госте не ремети погодак и голом Ковачевиће увећавају водство на 1:4.затим Пецић у 83 минуту поставља коначан резултат 1:5.

ИЗЈАВА ТРЕНЕРА  ИВАНА БАБИЋА

Задоваљан сам игром  свога тиме њиховим  залагањем .Момци од самог почетка почели са агресивном и доминатним игром што је овог пута уродило плодом .

Терен: Градски стадон Пирот

Судија: Станковић Бранисал ,Бабушница

Стрелац:,Ковачевић  у 4’и 63 ’ минуту ,Ђорђевић 26 ’минуту ,Рашковић 33 ’минуту ,Пецић

83 ’минуту (Напредак) , Лучићу 59’ минуту (Раднички)

Жути картони: Ковачевић,Ђорђевиђ,Тодоровић.

Играч утакмици:Ђорђевић Ђорђе

ФК“Напредак“:Миленковић ,Рајковић,Ђорђевић,Димић,Тодоровић,Ристић,Станојковић

Пецић,Павловић,Ковачевић,Јовичић..

Играчи који су са клупе ушли у игру : Делић,Нешић, Блажић,Јаковљевић,Аџић,Тодоровић.

КАДЕТИ: ФК“РАДНИЧКИ“ПИРОТ-ФК“НАПРЕДАК“ КРУШЕВАЦ О:4

По лепом али ветровитом времену кадетска екипа  је у Пироту одиграла једну одличну утакмицу. Екипа Радничког је у средини табеле и важи за веома неугодног домаћина. Од самог почетка наши кадети су кренули агресивно и тако већ у 4 минуту натерали на грешку Пироћанце који су после лоше реакције одбране и голмане сами сместили лопту у свој гол . Имали су наши момци игру и стварали  шансе да би у 35. минуту Никола Даниловић после лоше интервенције голмана постигао гол. На одмор се отишло са резултатом од 2-0 за наше момке.

У другом полувремену се на терену видеоо само један тим наша екипа је у потпуности држала контролу над утакмицом и у 57 минуту после одличне акције Алекса Василијевић постиже и трећи гол за наш тим. Исти играч својим другим голом у 70 минуту доводи Напредак у вођство од 4-0 у наставку је било још добрих прилика које на жалост нисмо искористили.Тако да је утакмица завршена резултатом 0-4 за наше кадете.

ИЗЈАВА ТРЕНЕРА: Саша Милосављевић

Знали смо да је Пирот веома незгодан домаћин, и зато смо морали да играмо врло агресивно и да им не дозволимо да имају посед лопте,од самог почетка смо извршили високи пресинг .И већ на почетку утакмице смо их натерали на грешку и повели веома рано што нам је и био циљ како би отворили утакмицу што раније и преузели иницијативу. Одрадили смо одличан посао у средини терена и нисмо им дозволили да играју, играли смо дисциплиновано и пожртвано. Друго полувреме је било једно од најбољих од када водим ову децу буквално се играло не једној половини, пустио сам сву децу у другом полувремену која су максимално одрадила свој посао и то ме веома радује. Веома сам задовољан формом,приступом и залагањем моје екипе, надам се да ћемо овај континуитет добре игре да се настави на чему ћемо и да радимо како би задржали добру форму за наредне мечеве који нам долазе....

Терен: Градски стадион -Пирот

Судија: Ћирић Марко ,Пирот

Играч утакмице:Алекса Васиљијевић

Жути картони: Нема

ФК“НАПРЕДАК:БркићТемај,Вулић,Милосављевић,Ђековић ,Павловић,Марковић М.,Даниловић ,Васиљевијевић,Б.Милосављевић,Јовановић.

У игру су ушли :Марковић,Марио ,Митровић,Миленковић,Милисављевић,Јовановић,Величковић.

ПИОНИРИ :ФК“ТИМОЧАНИН“1921 –ФК“НАПРЕДАК“ 1:2