октобар 17, 2018 admin

Пионири : ФК Национал Ниш –ФК Напредак 2:5 (0:3)

Пионири су и овог викенда одиграли одличну утакмицу и остварили победу над нишком екипом Национала. Прво полувреме завршено је резултатом резултатом од 0:3.
Друго полувреме је већ било озбиљније и домаћин је успео да постигне 2 поготка. Напреткови понири, познати по великом броју погодака које постижу по утакмици, нису се предавали, и у другом полувремену су постигли још 2 поготка.
Коначан резултат и можемо рећи реалан за ову утакмицу је 2:5.

Терен: Игралиште“ 12 Фебруар“ Ниш
Судија: Живковић Дарко (Ниш)
Стрелац: Лабан 9’(Напредак), Милићевић 17’ и 45 ’ 11’(Напредак) Миленковић у 28’(Напредак),Богосављевић у 74’(Напредак),Бургић 58 и 70 минут (Национал ).
Жути картони: Пуношевац 23' (Напредак), Николић у 46' (Напредак).

Играч утакмице : Лука Лабан
ФК“Напредак“:Марковић,Ивковић,Николић,Пуношевац,Миленковић,Стошић,Николић,Влајић,
Милићевић,Лабан,Котлајић,Богасављевић 41’Којичић48’Радосављевић 52’Којић 57’.

Омладинци: Напредак -Лугомир (6:0)

Домаћини овог викенда нису имали тежак задатак,и убедљивом победом над последњепласираном екипом на табели успешно су завршили ово коло.
Тако су успунили очекивања тренера са напоменом да увек може боље .
Желимо им да овакав успех оставре и у сусрету са СФС“Борцем „у Параћин у четвртак 18.10.2108 год.

Терен: Јакшино игралиште Крушевац
Судија: Драшковић Никола (Крушевац)
Стрелац: Петровић 16 минут , Пецић 44’(Напредак), Димитријевић 45’ минут Ковачевић 50’(Напредак) , Блажић 73’(Напредак) , 87’минут Делић(Напредак)