jul 6, 2019 admin

Napredak-Mladost Lučani 1:0 (1:0)

Toplom vreme u prepodnevnim satima nije sprečilo igrače da odigraju utakmicu u visokom ritmu. Pobeda od 1:0 je zaslužena, imaju u vidu da je Napredak imao još nekoliko poluprilika, kao i Mladost. Veći deo prvog poluvremena pripao je Napretku kada je i iskorišćena situacija preko Ivanovića, koji je postigao pogodak.

U drugom poluvremenu Napredak je opet krenuo dobrom,kontrolisanom igrom, ”pritiskajući” protivnika visoko, i ne dozvoljavajući mu da smireno gradi svoje akcije. Kao i u prvom poluvremenu bilo je nekoliko prilika koje su mogle kvalitetnije da se reše, ali treba imati u vidu fazu priprema u kojoj se momci nalaze i opterećenje koje su izneli prethodnih dana.

Utakmica je uz solidnu kontrolu privedena kraju, i sačuvana je minimalna prednost iz prvog poluvremena.

SC Zlatibor

Gledalaca

NAPREDAK:

PRVO POLUVREME:Milošević, Aksentijević, Ćuković, Pajović, Milovanović, Ožegović, Spremo, Đorić, Pavićevoć, Ivanović, Zec

DRUGO POLUVREME: Janković, Rašković, Pecić, Eskić, Obradović, Jović, Dakosta, Marskoski, Ilić, Desančić, Mesarević