jul 11, 2019 admin

Jagodina-Napredak 2:4

Odlična provera Napretka pred početak prvenstva. Utakmica je odigrana u visokom ritmu, pa je podsećala na superligašku. U prvom poluvremenu Napredak je stvorio dve odlične prilike,preko Ivanovića i Desančića, koje na žalost nisu realizovane.

Drugo poluvreme je počelo odličnom kontrom Napretka, na precizan pas Markoskog, Dakosta je izašao sam na golmana Jagodine i postigao pogodak, a zatim Rušević koristi grešku odbrane domaće ekipe i postiže drugi pogodak za Napredak. Jagodina je uspela sa dva evro gola da izjednači rezultat, ali nakon njih usledile su kazne Ruševića i Ilića, pa je utakmica završena reѕultatom 2:4 u korist Napretka.

Stadion FK Jagodina

Gledalaca  100

NAPREDAK:

PRVO POLUVREME:Milošević, Aksentijević, Spremo, Pajović, Milovanović, Ožegović, Ivanović, Đorić, Pavićevoć, Desančić, Zec

DRUGO POLUVREME: Janković, Marskoski, Ćuković, Eskić, Obradović, Jović, Dakosta, Faje, Rušević, Ilić, Mesarović, Pecić