јул 11, 2019 admin

Јагодина-Напредак 2:4

Одлична провера Напретка пред почетак првенства. Утакмица је одиграна у високом ритму, па је подсећала на суперлигашку. У првом полувремену Напредак је створио две одличне прилике,преко Ивановића и Десанчића, које на жалост нису реализоване.

Друго полувреме је почело одличном контром Напретка, на прецизан пас Маркоског, Дакоста је изашао сам на голмана Јагодине и постигао погодак, а затим Рушевић користи грешку одбране домаће екипе и постиже други погодак за Напредак. Јагодина је успела са два евро гола да изједначи резултат, али након њих уследиле су казне Рушевића и Илића, па је утакмица завршена реѕултатом 2:4 у корист Напретка.

Стадион ФК Јагодина

Гледалаца  100

НАПРЕДАК:

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ:Милошевић, Аксентијевић, Спремо, Пајовић, Миловановић, Ожеговић, Ивановић, Ђорић, Павићевоћ, Десанчић, Зец

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ: Јанковић, Марскоски, Ћуковић, Ескић, Обрадовић, Јовић, Дакоста, Фаје, Рушевић, Илић, Месаровић, Пецић