септембар 24, 2018 admin

ОФШ хара РИС-ом

ПИОНИРИ ПРЕГАЗИЛИ РАДНИЧКИ

Пионири Напретка феноменалном игром остварили још један невероватан резултат на домаћем терену.
Доминатном игром у стрелце меча, овог пута за домаћи тим, уписали су се : Миленковић у 10.минуту, Милићевић у 12.,23.,51. и 53.минуту.Затим Котлајић у 34. и 56.,Влајић у 38.,Лабан у 63.минуту. За госте јединини стрелац је био Стојановић у 74.минуте игре.
Екипа Напретка је овом победом учврстила своју позицију на табели , али наредног викенда са зебњом одлазе Јагодини у госте . Не из страха од игре већ од непријатности да их не задеси судбина омладинца Напретка коју су у овом граду дочекани на не фер начин од стране домаћина и судија.
29.09.2018 год у 11:30 Јагодина Табани- Напредак .

Пионири : Напредак –Раднички (9:1)

Терен: СЦ Крушевац
Судија: Анђелковић Ђорђе (Крушевац)
Стрелац: Миленковић 10 ’ (Напредак), Милићевић у 12 ’,23’,51’и 53’(Напредак), Котлајић у 34 ’и 56’(Напредак) Влајић у 38’(Напредак). Лабан у 63 ’(Напредак),Стојановић 74’(Раднички ).
Жути картони: без картона

Играч утакмице : Милићевић Давид

КАДЕТИ БЕЗ БОДОВА

Кадети Напретка изгубили од екипе Тимока резултатом 1:0.

Прво полувреме протекло је у потпуној доминацији гостију, али без реализације .Зато је домаћа екипа Тимока искористила грешку одбране у 47.минуту и из пенала постигла победнички погодак.

Следећа утакмица кадета је у Крушевцу 29.09.2018 год у 11:30  где дочекују екипу Радничког из Пирота.

ОМЛАДИНАЦИ: ЧАРАПАНИ ИЗНАД ФАВОРИЗОВАНИХ ЈАГОДИНАЦА И ПРИСТРАСНИХ СУДИЈА

Омладинци Напретка су поред тешке и не фер утакмице од стране судија и екипе домаћина ипак победили екипу ФК”Јагодина Табане “ резултатом 0:2.

Почетак утакмице обележило је неспортско понашање домаћина и саботирање стручног штаба Напретка . Овим гестом домаћин је створио велику тензију на терену и ван њега. Омладинце Напретка то није омело да преузму иницијативу у игри .Тако у 31.минуту Напредак постиже први погодак , мајсторијом Илића. Већ у 33. Напредак повећава вођство на 0:2 голом Ковачевића.
Почетак другог полувремена обележило је тендициозно суђење "црне тројке". Као резултат тога Напредак је добио 5 жутих и један црвени картон ,као и удаљавање са терена тренера Напреткових омладинаца Бабића . Иако је Напредак незадовољан понашењем судија и домаћина кући смо донели сва 3 бода.
Следећа утакмица омладинаца је у Крушевцу 29.09.2018 год у 10:00 где дочекују Раднички из Пирота.
Омладинци: Јагодина (Табане) –Напредак (0:2)

Терен: игралиште Јагодина
Судија:Савић Душан (Парићин)
Стрелац: А.Илић у 31’(Напредак), Ф.Ковачевић у 33’(Напредак)
Жути картони: Милосављевић 8 ’(Јагодина),Јовановић 24’(Јагодина),Тодоровић 45' (Напредак), Марковић у 54' (Напредак),Пецић 63’(Напредак),Красић 76’( Напредак),Илић78’ (Напредак) минут.
Црвени картон:Петровић 75’минут(Напредак)