Максималан учинак омладинске школе

ДОМИНАЦИЈА ПИОНИРА НАПРЕТКА

Пионири Напретка су надиграли вршњаке из СФС Борца (Параћин) резултатом 1:9.
Игра каква се ретко виђа одушевила је чак и домаћу публику.

Напредак је повео већ у 10.минуту игре погодком Стошића .Милић постиже други гол у 15. минуту.  Играч Борца- Јовановић, умањује предност на 2:1. До краја меча играчи Напретка су направили невероватан низ голова : Милић по други пут у 34.минуту, Лабан у 42.,Миленковић у 45. и 48. минуту, Влаић у 53.,Миљковић у 58. и Радосављевић у 67.минуту бележи коначан резултат утакмице  СФС Борац-Напредак  1:9.

Пионири : СФС БОРАЦ -НАПРЕДАК (1:9)

Терен:Игралиште Параћин
Судија: Огњен Поповић (Параћин
Стрелац: 10’Стошић(Напредак),Милићевић 15’ и 34’(Напредак),Јовановић 28’(Борац),Лабан 42’Миленковић 45’ и 48 ’,Влајић 53’Миљковић 58’ и Радосављевић у 67’минуту.
Жути картони: без картона

Играчи утакмице : Андрија Николић  и Давид Милићевић

КАДЕТИ : НАПРЕДАК -РАДНИЧКИ 2:1

Кадети Напретка су на домаћем терену савладали фаворите првенства кадетске лиге РИС-а, Раднички из Ниша.
У веома динамичној утакмици домаћа екипа Напретка је имала доста шанси које није искористила, што су гости из Ниша казнили у 36. минуту погодтком Станковића.
У другом полувремену Напредак је заиграо агресивније али и промашио досуђени казнени ударац.

Жеља за победом домаћина била је већа и Николић изједначује резултат на 1:1.

У 90.минуту Јовичић (Напредак) соло акцијом и шутом далеко иза линије шеснаестерца постиже гол, чиме доноси победу екипи Напретка .

Тренер Саша Милосављевић је задовољан залагањем и трудом играча, као и израженом  борбеношћу коју чак ни промешени казнени ударац није успео да им умањи .

Екипи Радничког ово је први пораз .

Кадети: Напредак -Раднички 2:1

Терен: Мичетов стадион (Крушевац )
Судија: Пршић Лазар (Крушевац )
Стрелац: В.Станковић 36 ’(Раднички ) ,А.Николић 89 ’(Напредак), М .Јовичић 90’(Напредак) .
Жути картони: Лутрин Темај 25' (Напредак), Ранђеловић Данијел 53’(Раднички)
Играч утакмице : Алекса Николић

ОМЛАДИНЦИ: НАПРЕДАК-КОПЕРНИКУС 2:0

Овог викенда омладници Напретка су остварили другу победу у првенству савладавши екипу Коперникуса из Ниша .
Тренер омладинаца Напретка  је испунио своје обећање и екипа је показала потпуну доминицају на терану .

Напредак је већ у другом минуту игре озбиљно угрозио гол гостију али без погодка.Утакмица са доста прилика и мањком стрпљења домаће екипе Напретка, и тек у 39.минути домаћини су повели голом Петровића. Убрзо већ у 44. минуту Пецић повећава вођство на 2:0.
Друго полувремене обележила је добра игра домаћина али без погодака .

Тренер Бабић је задовољан игром и залагањем на терену.

Терен: Мичетов стадион Крушевац
Судија: Митар Петар (Крушевац)
Стрелац: Ј.Петровић  39’(Напредак), А.Пецић 44’(Напредак) .
Жути картони: Блажић 80' ( Напредак)

Играч утакмице : Андрија Пецић