јун 30, 2016 admin

image-0.02.01.0f3aa97e6a93741d02f5a44f23721965669ebbb89c706824e6e2a5b6471abb93-V

Ивановић задовољан досадашњим током припрема

Фудбалери Напретка пружили су добар отпор актуелном шампиону Црне Горе на јуче одиграној контролној утакмици. Шеф стручног штаба Драган Ивановић задовољан је показаном игром:

"Ово је велики помак у свим фазама игре, у односу на прву контролну утакмицу против Нишког Радничког. Задовољан сам игром своје екипе на тактичком нивоу. И ми и гости из Подгорице смо на терен изашли са јачим поставама.У првом полувремену смо се одлично носили са противником. Пројић није искористио казнени ударац у 38.минуту, и прво полувреме је завршено нерешеним резултатом.

У другом полувремену сам прилику дао свим играчима, примили смо гол, и игра у другом полувремену није била на суперлигашком нивоу,међутим јако сам задовољан приступом играча.

У наредним данима би смо требали да се појачамо са играчима са суперлигашким искуством. Потребно је довести играче који би стабилизовали екипу и евентуално појачали, јер је тренутно у екипи мали број играча са искуством за овај степен такмичења".

Ивановић је рекао да су услови за рад на максимално професионалном нивоу.