novembar 16, 2017 admin

Biće teško i naporno!

U subotu 18.novembra sa početkom u 17:00 časova na stadionu Mladost u Kruševcu, u direktnom susretu dve ekipe koje se bore za gornji deo tabele, Napredak će dočekati Čukarički. Biće to praznik za sve ljubitelje fudbala u Kruševcu, nakon skoro mesec dana ne igranja na domaćem terenu i dvonedeljne pauze, kada je lopta u prvenstvu mirovala:

"Čukarički je vrlo korektan protivnik koji će doći u Kruševca da napravi najbolji rezultat koji može. Igraće agresivno, otvoreno, orjentisano ka napadu i pobedi i na nama je da to prihvatimo.

Mi moramo da budemo koncentrisani 90 minuta, da uđemo u utakmicu na isti,ako ne i bolji način i da se takmičimo 90 minuta. Biće teško i naporno, ali u tome je draž i lepota fudbala. Pre svega očekujem jednu dobru utakmicu, a nadam se da smo dovoljno spremni da odgovorimo subotnjem izazovu", rekao je šef stručnog štaba Milorad Kosanović, najavljujući subotnju utakicu.

Bojan Miladinović je zbog povrede preskočio utakmicu protiv Rada, a koliko je nedostajao ekipi najbolje govori rezultat:

" Potpuno sam spreman, povreda je iza mene, a na treneru je da odluči da li ću igrati utakmicu ili ne. Mi smo spremni, i nadamo se pozitivnom rezultatu u subotu".

Markoski, Urošević i Ivanović će zbog povreda izostati i sa ove utakmice, a neizvesno je učešće i Simonovića koji se danas vraća iz Koreje,nakon nastupa za A selekciju Srbije.

Ulaznice za utakmicu Napredak-Čukarički biće puštene u prodaju na dan utakmice od 10:00 sati na blagajnama stadiona Mladost u Kruševcu. Cene ulaznica su nepromenjene.